Aktualności

Posted: 18th Listopad 2011 by admin in Bez kategorii
Możliwość komentowania Aktualności została wyłączona
 Do pobrania płyta koncertowa
„Nie ma, że boli” Live in Wiatrak. 2015

Jest to płyta nieoficjalna, przygotowana przez nas
Obraz płyty CD do pobrania tu: http://bit.ly/1GU1eVD 643MB
Pliki bin/cue wypalić można między innymi programem ImgBurn www.imgburn.com
Wersja mp3 [320kbps] tu:http://bit.ly/1LeT6gs 151MB

Bierzcie i udostępniajcie 🙂

HASIOK – CZWORTE POWSTANIE
Tytuł płyty nie jest przypadkowy – już po raz czwarty zespół zmaga się z otaczająca go materią. I tym razem wychodzi z tego starcia zwycięsko. Na płycie 12 nowych utworów – przejmujących do szpiku kości historii wziętych z życia i jak i śmierci. Lider i tekściarz Hasioka, Robur określa gatunek wykonywanej muzyki jako „piosenkę zaangażowaną” i to wydaje się najcelniejszym określeniem tego co możemy tu posłuchać. Jak zawsze główną rolę grają teksty – przemyślane, dopracowane w szczegółach, zawsze o czymś. Hasiok porusza tematy trudne, mroczne, a czasem po prostu paskudne, robi to jednak w sposób wciągający i niekonwencjonalny. Muzycznie to koktajl Mołotowa – mieszanina gatunków, stylów i nastrojów. Hasiok ma charakter i udowadnia to zarówno swoim podejściem sztuki jak i do rosnącej liczby fanów, którzy znajdą na płycie wszystko, czego można spodziewać się po zespole, a nawet jeszcze więcej. Uwaga – dla wrażliwych odbiorców prawdziwe wyzwanie.

ANDŻELA – HASIOK nowy teledysk!!!


Już 9.04.2013 premiera nowej płyty HASIOKA pt. „Czworte Powstanie”(BOX MUSIC 2013). Wydawnictwo zapowiada teledysk do piosenki „Andżela”. Na płycie całe zło zewnętrzne w starciu z dobrem wewnętrznym każdego z nas. Więcej: www.facebook.com/Hasiok1996 i www.hasiok.art.pl
Andżela to historia luźno oparta na faktach.. W grudniu 2012 ulicami Chorzowa przejechało auto wiozące na masce kobietę. Więcej nie trzeba było. Tak powstała wariacja na temat tego wydarzenia. Wariacja w dosłownym tego słowa znaczeniu.
Scenariusz: Robur, Muzg, T, Bulenda. Reżyseria : Tomasz Bulenda (www.garage-made-video.com)
Zagrali: Robur, dziewczyny: Monika, Dorota, Daria, Daniella, chłopcy z Hasioka: Kosa, Max, Pyjter. Wszyscy w oskarowych kreacjach. Szczególne podziękowania dla dziewczyn, w tym Danielli, która na planie wykazała się hartem ducha przynależnym wyłącznie twardzielom, a zgoda na pobrzydzenie to Mount Everest kobiecego poświęcenia.

 

 

 • Ciekawa recenzja naszego koncertu Zobacz tutaj
 • Recenzja płyt Hasioka >> tutaj
 • Recenzja koncertu inauguracyjnego Leśniczówki >> tutaj
 • Nagranie z radia ROXY FM możecie posłuchać tu
 • Wywiad z Roburem po koncercie w Leśniczówce zobacz
 • Sprzedaż internetowa: www.boxmusic.com.pl
 • Artykuł w TERAZ ROCK o Hasioku możecie przeczytać >> tutaj
 • Wywiad jakiego udzielił Robur możecie go obejrzeć na stronach Interii
 • Artykuł w NIE m. in. o Hasioku możecie przeczytać >> tutaj
 • Do ściągnięcia artykuł z Dziennika Zachodniego w formacie PDF „Raperzy pokochali gwarę” – rozmowa z Roburem >> tutaj <<
 • Do ściągnięcia libretto ver_2.02 w formacie PDF >> tutaj <<